2006 yılından bugüne Çırakoğlu Mimarlık; İşine olan saygısı ve yılların deneyimi ile pekişmiş firma kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Ankara’da ve Türkiye’de yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır. İdari bina tasarımı ve sanayi yapıları yaklaşımını temelinden değiştiren Çırakoğlu, ‘sanayi ve idari bina yapılarında marka’ kavramını oluşturmuştur.

Çırakoğlu Mimarlık, hem girişimci hem de yüklenici olarak; her tür yapının teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa etmekte, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştirmektedir. Büyük kapasiteli sanayi tesisleri ve idari binalar uzmanlık alanı olmak üzere; turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar ve daha birçok yapıyı inşa etmektedir. 

Bir çok saygın kalite standartları kurum ve kuruluşlarına üyeliği ile Çırakoğlu Mimarlık ‘sürekli gelişme’ ve ‘ekip çalışmasına’ olan sıkı inancı vasıtasıyla mükemmeliyeti hedefleyen yüksek kalite standartlarına kendini adamıştır.

 

Saygılarımızla;
Süleyman ÇIRAK / Yüksek İç Mimar